Cls-8-Oct
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Best of .....
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Se inchide scoala inca 1 luna

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Fericit
Admin
Fericit


Mesaje : 55
Data de înscriere : 24/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Academia Bautorilor

Se inchide scoala inca 1 luna Empty
MesajSubiect: Se inchide scoala inca 1 luna   Se inchide scoala inca 1 luna EmptyVin Noi 27, 2009 10:11 pm

Ne este sigur ... se zvoneste ca o femeie de serviciu este la mures internata cu gripa porcina daca este adevarat inseamna ca se va inchide scoala ... daca s-ar inchide ar fi bine si nu ... deoarece trebuie sa dam 3 teze si nu prea avem cand sa recuperam Sad
Nimic nu este sigur ... asteptam sa mergem marti al scoala sa vedem este adevarat sau nu
Question
Sus In jos
http://cls8oct.up-your.com/
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 64
Data de înscriere : 24/11/2009
Localizare : Academia Bautorilor

Se inchide scoala inca 1 luna Empty
MesajSubiect: Re: Se inchide scoala inca 1 luna   Se inchide scoala inca 1 luna EmptyVin Noi 27, 2009 10:20 pm

am auzit si eo chestia asta da faza este ca sar putea sa se schimbe mult programa tezelor si a examenului dupa chwestile astea !! cheers king king
Sus In jos
http://cls8oct.up-your.com
brigy

brigy


Mesaje : 28
Data de înscriere : 25/11/2009
Varsta : 28
Localizare : Bautoare de Suc

Se inchide scoala inca 1 luna Empty
MesajSubiect: Re: Se inchide scoala inca 1 luna   Se inchide scoala inca 1 luna EmptySam Noi 28, 2009 2:22 pm

pai din cate am auzit eu este adevarat ca este un caz de gripa pentru ca s-a zis si la radio...iar scoala se va inchide doar daca va mai fi un al doilea caz...si sigur va fi Sad
Sus In jos
Fericit
Admin
Fericit


Mesaje : 55
Data de înscriere : 24/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Academia Bautorilor

Se inchide scoala inca 1 luna Empty
MesajSubiect: Re: Se inchide scoala inca 1 luna   Se inchide scoala inca 1 luna EmptySam Noi 28, 2009 2:27 pm

Aha ... pai daca te gandesti mai bine ... acea femeie de servici a fost peste tot in scoala si sigur va ma lua cineva gripa ... nu vreau sa fiu eu !

Basketball
Sus In jos
http://cls8oct.up-your.com/
brigy

brigy


Mesaje : 28
Data de înscriere : 25/11/2009
Varsta : 28
Localizare : Bautoare de Suc

Se inchide scoala inca 1 luna Empty
MesajSubiect: Re: Se inchide scoala inca 1 luna   Se inchide scoala inca 1 luna EmptySam Noi 28, 2009 2:34 pm

Shocked nici eu..defapt cine ar vrea..dar daca e sa se imbolnaveasca cineva cel mai sigur tot vreo femeie de servici va fi pentru ca ele au intrat cel mai mult in contact cu ea
Sus In jos
Fericit
Admin
Fericit


Mesaje : 55
Data de înscriere : 24/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Academia Bautorilor

Se inchide scoala inca 1 luna Empty
MesajSubiect: Re: Se inchide scoala inca 1 luna   Se inchide scoala inca 1 luna EmptySam Noi 28, 2009 3:30 pm

Sper... decat eu mai bine o femeie de serviciu ...
Sus In jos
http://cls8oct.up-your.com/
DUKE_CALIN

DUKE_CALIN


Mesaje : 32
Data de înscriere : 24/11/2009
Localizare : Bautor de Gin !!

Se inchide scoala inca 1 luna Empty
MesajSubiect: Re: Se inchide scoala inca 1 luna   Se inchide scoala inca 1 luna EmptyDum Noi 29, 2009 9:47 pm

lol!
Au devenit femile de serivici momeala pentru gripa mai?? Twisted Evil Laughing
Sus In jos
R@csy




Mesaje : 23
Data de înscriere : 26/11/2009
Varsta : 105
Localizare : Bautoare de Bere

Se inchide scoala inca 1 luna Empty
MesajSubiect: Re: Se inchide scoala inca 1 luna   Se inchide scoala inca 1 luna EmptyDum Noi 29, 2009 10:49 pm

8-|
Sus In jos
brigy

brigy


Mesaje : 28
Data de înscriere : 25/11/2009
Varsta : 28
Localizare : Bautoare de Suc

Se inchide scoala inca 1 luna Empty
MesajSubiect: Re: Se inchide scoala inca 1 luna   Se inchide scoala inca 1 luna EmptyLun Noi 30, 2009 8:48 am

da duke Smile)
Sus In jos
brigy

brigy


Mesaje : 28
Data de înscriere : 25/11/2009
Varsta : 28
Localizare : Bautoare de Suc

Se inchide scoala inca 1 luna Empty
MesajSubiect: Re: Se inchide scoala inca 1 luna   Se inchide scoala inca 1 luna EmptyLun Noi 30, 2009 8:50 am

pai decat unul dintre noi...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Se inchide scoala inca 1 luna Empty
MesajSubiect: Re: Se inchide scoala inca 1 luna   Se inchide scoala inca 1 luna Empty

Sus In jos
 
Se inchide scoala inca 1 luna
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cls-8-Oct :: Barfe & News :: News !-
Mergi direct la: